Restbet 70 Poker Rakeback Bonusu

Restbet sitesinde yayınlanan Restbet %70 Poker Rakeback Bonusu ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HEMEN BONUSU AL


Restbet %70 Poker Rakeback Bonusu Şartları

Restbet, her zaman oyuncularına cazip promosyonlar sunar. Restbet, poker oyuncularına özel olarak sunulan %70 poker rakeback bonusu, poker masalarını daha karlı hale getirmek için mükemmel bir fırsattır.

Kampanya Şartları

Bu kampanyadan yararlanmak için, Restbet üyesi olmanız ve minimum 50 TL para yatırmanız gerekmektedir. Kampanya şartlarına uyduğunuzda, rakeback bonusu hesabınıza yatırılacaktır.

Bu kampanyadan yararlanmak için, Restbet poker bölümünde gerçek para masalarında oynamanız gerekmektedir. Düşük bahisli masalarda oynayan oyuncuları da kapsayan bu kampanyada, her hafta hesaplanan rake miktarının %70’i oyunculara geri ödenmektedir.

Maksimum rakeback bonusu tutarı haftalık olarak 3.000 TL ile sınırlıdır. Bonuslar her hafta Cumartesi günü saat 23:00’de hesaplara yatırılır.

Bonusunuzu Nasıl Alırsınız?

Restbet poker bölümünde yer alan gerçek para masalarında oynayarak rake toplamaya başlayın. Her hafta sonunda, topladığınız rake miktarının %70’i bonus olarak hesabınıza yatırılacaktır. Oyuncular, rake toplama miktarını gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirler.

Bonusu Nasıl Kullanırsınız?

Restbet Rakeback Bonusu, gerçek para masalarında oynarken daha fazla kazanç elde etmenize yardımcı olur. Bonusu kullanmak için Restbet poker bölümünde gerçek para masalarında doğru stratejiler uygulayarak kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Sonuç olarak, Restbet %70 Poker Rakeback Bonusu, poker oyuncuları için mükemmel bir fırsat sunar. Restbet üyesiyseniz ve gerçek para poker masalarında oynuyorsanız, bu bonusu kaçırmayın! Kampanya şartlarına uyduğunuz sürece, bonusunuzu düzenli olarak almaya devam edeceksiniz.

Aslan Kuraltepe
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir