Pesa 20 Çekimini Paylaş Bonusu

Pesa sitesinde yayınlanan Pesa %20 Çekimini Paylaş Bonusu ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HEMEN BONUSU AL


Pesa %20 Çekimini Paylaş Bonusu Şartları

Pesa %20 Çekimini Paylaş Bonusu, Pesa Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından sunulan bir kampanyadır. Bu kampanya sayesinde, kullanıcılar Pesa hesaplarından çekim yaparken %20’lik bir bonus kazanabilirler. Bu bonus, kullanıcıların arkadaşlarıyla paylaşabilecekleri bir bonus olarak sunulmaktadır.

Kampanya Şartları

Pesa %20 Çekimini Paylaş Bonusu kampanyası, Pesa hesaplarında bulunan para çekme işlemleri için geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak için, kullanıcıların hesaplarından en az 100 TL çekim yapmaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında verilebilecek maksimum bonus tutarı ise 500 TL’dir.

Kullanıcılar, kampanya şartlarını taşıyan her para çekme işlemi için %20’lik bir bonus kazanabilirler. Bu bonuslar, Pesa hesaplarına otomatik olarak yansıtılmaktadır.

Nasıl Alınır?

Pesa %20 Çekimini Paylaş Bonusu’ndan yararlanmak için öncelikle Pesa hesabınızda yeterli bakiyenin olması gerekmektedir. Ardından, hesabınızdan çekim yaparak kampanya şartlarını karşılamalısınız. Bonuslar, hesabınıza otomatik olarak yansıtılacak ve bu bonusları arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

Nasıl Kullanılır?

Bonuslar, Pesa hesaplarınızda bakiye olarak görüntülendiğinde herhangi bir işlem yapmadan hesaplarınıza otomatik olarak yansıtılacaklardır. Bonuslarınızı daha sonra arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Paylaşmak için, Pesa hesabınızdan “bonus paylaşımı” seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Sonuç olarak, Pesa %20 Çekimini Paylaş Bonusu, Pesa hesaplarında bulunan para çekme işlemleri için sunulmuş bir kampanyadır. Bu kampanyadan yararlanmak için kampanya şartlarını taşımanız gerekmektedir. Bonuslar, hesaplarınıza otomatik olarak yansıtılacak ve arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.

Aslan Kuraltepe
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir