Milyoner 30 Papara Yatırım Bonusu

Milyoner sitesinde yayınlanan Milyoner %30 Papara Yatırım Bonusu ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HEMEN BONUSU AL


Milyoner %30 Papara Yatırım Bonusu Şartları

Milyoner, kullanıcılarının talepleri doğrultusunda düzenlediği kampanyalarına bir yenisini ekledi. Yeni kampanyasıyla birlikte, her saat başı verilen Papara yatırım bonusunun yanı sıra, %30 Papara yatırım bonusu da sunuyor.

Kampanya Şartları

Milyoner’e üye olup, yatırım yaparak bonus kazanmak isteyenlerin minimum para yatırmaları gerekmektedir. Minimum yatırım miktarı 20 TL olarak belirlenmiştir. Kampanyada maksimum bonus ise 500 TL olarak belirlenmiştir. Bonus, yalnızca Papara ile yapılan yatırımlar için geçerlidir.

Kampanyada dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de, yatırım ve bonusların iki farklı hesapta saklanmasıdır. Yapılan yatırımlar, ana hesapta saklanırken, bonuslar ise promosyon hesabına aktarılır.

Nasıl Alınır?

Kampanyadan yararlanmak için öncelikle Milyoner’e üye olunması gerektiğini hatırlatmak gerekir. Daha sonra Papara hesabına giriş yaparak, ekranın sağ üst köşesindeki “Para Yatır” butonuna tıklanarak yatırım yapılabilir. Yatırım işlemi tamamlandıktan sonra, bonusunuz anında hesabınıza yüklenir.

Nasıl Kullanılır?

Yapılan yatırımın ardından verilen bonus, kazanç sağlamak ve çekim yapabilmek için belirli bir süre boyunca kullanılmalıdır. Bu süre, belirtilen kampanya şartlarına göre farklılık gösterir. Kazanç sağlayabilmek için, kapandıktan önce minimum 1,30 oranında bahis yapılması gerekmektedir. Kazanılan bonus, hesap bakiyesine anında aktarılır ve çekilebilir duruma gelir.

Sonuç olarak, Milyoner’in Papara yatırım bonusu, kullanıcıların kazancını arttırmak için önemli bir fırsat sunmaktadır. Kampanya şartlarına uygun yatırım yaparak bonusu almak, kazanç sağlamak ve çekim yapmak çok kolaydır. Hemen Milyoner’e üye olun ve Papara yatırım bonusu kampanyasından yararlanın!

Aslan Kuraltepe
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir