Limanbet Günlük 50 Poker Rakeback Bonusu

Limanbet sitesinde yayınlanan Limanbet Günlük %50 Poker Rakeback Bonusu ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HEMEN BONUSU AL


Limanbet Günlük %50 Poker Rakeback Bonusu Şartları

Limanbet Günlük %50 Poker Rakeback Bonusu, poker oyuncularına özel bir kampanyadır. Bu bonus ile oyuncular, kaybettikleri her poker oyunundan %50’sine kadar geri ödeme alabilirler. Limanbet’in sunduğu bu rakeback bonusu, oyuncuların poker oyunlarında daha fazla kazanç elde etmelerine yardımcı olur.

Kampanya Şartları

Limanbet Günlük %50 Poker Rakeback Bonusu kampanya şartları oldukça basittir. Bonus, her gün 00:00 ile 23:59 saatleri arasında yapılacak poker oyunları için geçerlidir. Kampanyaya katılmak için oyuncuların minimum 50 TL yatırım yapması gerekmektedir. Bonusu almak için oyuncuların minimum 20 TL’lik poker oyunu oynaması gerekmektedir. Bonus, kaybettiğiniz miktarın %50’sini kapsar ve geri ödeme olarak hesabınıza yüklenir. Bonusun geçerlilik süresi 7 gündür.

Nasıl Alınır?

Limanbet Günlük %50 Poker Rakeback Bonusu almak için öncelikle Limanbet’e kayıt olmanız gerekmektedir. Ardından, hesabınıza yeterli miktarda para yatırmalısınız. Bonusu almaya hak kazanmak için minimum 20 TL’lik bir poker oyunu oynamalısınız. Her gün kaybettiğiniz miktarın %50’sini geri almak için, o gün içinde yapacağınız her poker oyununda bonus hakkı kazanırsınız.

Nasıl Kullanılır?

Limanbet Günlük %50 Poker Rakeback Bonusunu kullanmak oldukça basittir. Bonus, ilk kullanılan poker oyunundan sonra otomatik olarak hesaba yüklenir. Yüklenen bonusunuzu, hesabınızın Bonuslar kısmından görebilirsiniz. Bonus, poker oyunlarında kaybettiğiniz miktarın %50’sidir ve hesabınıza geri ödeme olarak yüklenir. Bonusun geçerlilik süresi 7 gündür ve bu süre içinde kullanılmalıdır.

Sonuç olarak, Limanbet Günlük %50 Poker Rakeback Bonusu, oyuncuların poker oyunlarında daha fazla kazanmalarını sağlayan bir kampanyadır. Bonusun şartları oldukça basit ve uygulaması da oldukça kolaydır. Bonusu almak ve kullanmak için gereken adımları takip etmeniz yeterlidir. Limanbet, poker oyuncularına sunduğu bu bonus ile hem yeni üyeleri kazanıyor hem de mevcut üyeleri memnun ediyor.

Aslan Kuraltepe
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir