Dorybet 15 Çevrimsiz Bitcoin Yatırım Bonusu

Dorybet sitesinde yayınlanan Dorybet % 15 Çevrimsiz Bitcoin Yatırım Bonusu ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HEMEN BONUSU AL


Dorybet % 15 Çevrimsiz Bitcoin Yatırım Bonusu Şartları

Dorybet, çevrim şartı olmadan yatırım yapan kullanıcılarına %15 oranında Bitcoin yatırım bonusu sunuyor! Bu kampanyayı kullanarak, yatırım yaptığınız miktarın %15’ine kadar ek bakiye kazanabileceksiniz. Dorybet her zaman kullanıcılarının kazançlarını artırmak için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir, bu bonus da bunlardan biridir.

Nasıl Alınır?

Bu bonus kampanyasından yararlanmak için öncelikle Dorybet’e üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra hesabınıza giriş yaparak, yatırım işlemlerinizi yapmalısınız. Bu kampanya sadece Bitcoin yatırımlarını için geçerlidir. Minimum yatırım miktarı 50 TL’dir. Yatırımınızın hesabınıza geçmesiyle birlikte, bonusunuz da otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir.

Nasıl Kullanılır?

Bonusunuzu kullanabilmek için ilk olarak hesap bakiyenizde para olması gerekmektedir. Bonus, sadece casino oyunlarında geçerlidir. Bonusu kullanarak elde ettiğiniz kazancı anında çekebilirsiniz. Ancak, hesabınızda çekim için gerekli olan minimum tutarı (200 TL) yakalamanız gerekmektedir.

Bonusu kullanırken, bonusu aktif hale getirdiğinizde ana bakiyenizden para düşülmeyecektir. Bu yüzden tüm kazancınız size ödenecektir. Kampanya koşullarında belirtildiği gibi, bonusunuzu 30 gün içinde kullanmalısınız. Belirtilen süre içinde kullanılmayan bonuslar silinecektir.

Sonuç olarak, Dorybet %15 çevrimsiz Bitcoin yatırım bonusu, kullanıcılarına daha fazla kazanma fırsatı sunuyor. Yatırım yaparken ekstra bonus almanın keyfini çıkarmak isterseniz, bu kampanya tam size göre. Kampanya koşullarına uyarak yatırımınızın yanında bonus kazanın!

Aslan Kuraltepe
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir