Bibubet 50 Arkadaşını Getir Bonusu

Bibubet sitesinde yayınlanan Bibubet %50 Arkadaşını Getir Bonusu ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HEMEN BONUSU AL


Bibubet %50 Arkadaşını Getir Bonusu Şartları

Bibubet %50 Arkadaşını Getir Bonusu, Bibubet kullanıcılarına sunulan bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında, bir Bibubet kullanıcısı arkadaşını siteye davet eder ve davet edilen arkadaşı da siteye üye olup hesap açarsa, davet eden kullanıcı %50 bonus kazanır.

Kampanya Şartları:
– Bu kampanya yalnızca Bibubet kullanıcıları için geçerlidir.
– Kampanyadan yararlanmak için, kullanıcıların, siteye önceden bir hesap açmış olması gerekmektedir.
– Kampanya kapsamında, kullanıcılar davet ettikleri arkadaşlarının hesap açması ve yatırım yapması gerekmektedir. Bu yatırımın minimum tutarı 50 TL olarak belirlenmiştir.
– Kampanyadan yararlanabilmek için, davet edilen arkadaşın ilk yatırımını yaptıktan sonra, davet eden kullanıcının canlı yardım hattına başvurarak talepte bulunması gerekmektedir.
– Davet edilen arkadaşın yatırımının 1 katı, davet eden kullanıcının hesabına bonus olarak eklenecektir.
– Bu kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Nasıl Alınır?
Bibubet kullanıcıları kampanyadan yararlanmak için öncelikle, siteye giriş yapmalı ve hesaplarının giriş sayfasına gitmelidirler. Burada, “Referans Kodum” butonuna tıkladıklarında, özel bir referans kodu alacaklardır. Bu kodu, arkadaşlarının sitede hesap açarken kullanmalarını sağlamaları gerekmektedir. Davet edilen arkadaşlar, hesap açarken bu kodu kullanarak sitenin üyeleri olmalı ve ilk yatırımlarını gerçekleştirmelidirler.

Nasıl Kullanılır?
Davet eden kullanıcılar, arkadaşlarının yaptığı ilk yatırımın 1 katı kadar bonus alacaklardır. Bu bonuslar, Bibubet sitesinde bahis yaparken kullanılabilecektir. Bonusların kullanımı ile ilgili bazı kurallar bulunmaktadır. Bu kuralların dikkate alınması, bonusların en verimli şekilde kullanılması açısından önemlidir.

Bibubet %50 Arkadaşını Getir Bonusu, kullanıcılarına siteyi arkadaşları ile paylaşarak kazanç elde etme fırsatı sunuyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların kampanya şartlarını incelemeleri ve doğru bir şekilde davet edilen arkadaşların siteye üye olması ve yatırım yapması gerekmektedir. Bonusların kullanımı için belirlenmiş olan kuralların dikkate alınması, kullanıcıların daha verimli bir şekilde oyuna katılmalarına imkan tanıyacaktır.

Aslan Kuraltepe
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir