Benjabet 15 Çevrimsiz Payfix Bonusu

Benjabet sitesinde yayınlanan Benjabet %15 Çevrimsiz Payfix Bonusu ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HEMEN BONUSU AL


Benjabet %15 Çevrimsiz Payfix Bonusu Şartları

Benjabet, Türkiye’nin en popüler bahis sitelerinden biridir. Müşterilerine özel kampanyalar sunarak, ödüllendirerek ve onların kazancını artırarak, kaliteli bir hizmet sunmaya çalışır. Bu amaç doğrultusunda, Benjabet müşterilerine %15 çevrimsiz Payfix bonusu kampanyası ile müjdeli bir haber verdi.

Benjabet %15 Çevrimsiz Payfix Bonusu Kampanyası Şartları

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin dikkat etmesi gereken bazı şartlar vardır. Bu şartlar şu şekildedir:

– Kampanya sadece Payfix yöntemiyle yapılan yatırımlar için geçerlidir.
– Bonus, Benjabet hesabınıza yatırılan ilk Payfix yatırımınız için geçerlidir.
– Kampanyadan en fazla 1 kez yararlanılabilir.
– Kampanya, 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
– Kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı Benjabet’de saklıdır.

Nasıl Alınır?

Benjabet %15 Çevrimsiz Payfix Bonusu kampanyasından yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. İlk olarak, Benjabet’e üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra, hesabınıza Payfix yöntemiyle minimum 50 TL yatırım yapmanız gerekmektedir. Yatırım yaparken Betboo benzeri kampanyaları takip edebilirsiniz. Hesabınızda bulunan bonusları kullanmak için, Ana Sayfa’da yer alan Bonuslar seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ardından, %15 çevrimsiz Payfix bonusu seçeneğini seçin ve bonusunuzu hemen kullanın.

Nasıl Kullanılır?

Bonusunuzu kullanmak için, öncelikle hesabınıza Payfix yöntemiyle yatırım yapmanız gerekmektedir. Daha sonra, Bonuslar seçeneğine tıklayarak, %15 çevrimsiz Payfix bonusu seçeneğini seçin ve bonusunuzu kullanın. Bonusunuzu kullandıktan sonra, bonus tutarınız ile elde ettiğiniz kazançları çekebilirsiniz.

Benjabet müşterilerine sunduğu %15 çevrimsiz Payfix bonusu ile kazancınızı artırmak artık daha kolay. Kampanya şartlarına dikkat ederek, bonusunuzu alabilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Aslan Kuraltepe
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir