Zingabet Doğum Günü Bonusu

Zingabet sitesinde yayınlanan Zingabet Doğum Günü Bonusu ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HEMEN BONUSU AL


Zingabet Doğum Günü Bonusu Şartları

Zingabet, müşterilerine sunduğu avantajlarla öne çıkıyor. Bu kez, doğum günlerini kutlamak için bir kampanya düzenliyor. Zingabet Doğum Günü Bonusu, müşterilerine doğum günleri için özel bir hediye sunuyor.

Kampanya Şartları

Zingabet Doğum Günü Bonusu kampanyası, tüm Zingabet müşterilerine açıktır. Bonus, müşterinin doğum gününden 7 gün önce yüklenecektir. Bonus, müşterinin doğum günü dahil olmak üzere, doğum gününden itibaren 7 gün boyunca geçerlidir.

bonus kullanımı, en az 100 TL tutarında bir alışveriş yapılmalıdır. Bonus, bir ay boyunca sadece bir kez kullanılabilir. Kampanya, süresiz bir şekilde devam edecektir.

Nasıl Alınır?

Zingabet doğum günü bonusu almak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Öncelikle, Zingabet müşterisi olmak gerekiyor. Ardından, müşteri, doğum tarihi bilgilerini Zingabet hesaplarına eklemelidir. Müşterinin doğum gününe 7 gün kala, bonus müşterinin hesabına yüklenecektir.

Nasıl Kullanılır?

Bonus, en az 100 TL tutarında bir alışveriş yaptığınızda kullanılabilir. Siparişinizi tamamladığınızda, ödeme sayfasında Bonus ödeme yöntemini seçin ve Bonusu kullanarak ödeme yapın. Bonus kullanımı sırasında bonus kazanmaya devam edersiniz, ancak kazandığınız bonus diğer promosyonlarla birleştirilemez.

Sonuç olarak, Zingabet müşterileri doğum günlerinde bir ödül alacaklar. Zingabet Doğum Günü Bonusu’nun alınması ve kullanımı son derece basit. 100 TL tutarındaki alışverişlerinizde bonusunuzu kullanarak daha fazla kazanabilirsiniz. Kampanya süresiyle ilgili bir sınır olmadığı için, müşteriler, sonraki doğum günlerinde de bu bonusu alabilecekler. Zingabet, müşterilerine sunduğu avantajlarla her zaman bir adım önde olacak.

Aslan Kuraltepe
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir