Tipobet Tombala Oyununda 15 Discount Bonusu

Tipobet sitesinde yayınlanan Tipobet Tombala Oyununda %15 Discount Bonusu ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HEMEN BONUSU AL


Tipobet Tombala Oyununda %15 Discount Bonusu Şartları

Tipobet, sunduğu geniş oyun seçenekleri sayesinde kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu oyun seçenekleri arasında, son zamanlarda popülerlik kazanan tombala da yer almaktadır. Tombala oyununun dikkat çekici bir yanı, bireysel olarak oynanabilmesi olduğu kadar arkadaşlarla bir arada oynayarak keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bir oyun türü olmasıdır.

Tipobet, Tombala oyunuyla ilgili olarak bir kampanya düzenlemiş durumda. Bu kampanya, %15 Discount Bonusu adı altında sunuluyor. Gelin, bu kampanyanın detaylarına yakından bakalım.

Kampanya Şartları

Kampanya, Tipobet üyelerine özel olarak sunuluyor. Kampanya kapsamında, tombala oyununda elde edilen zarara %15 oranında geri ödeme yapılıyor. Bu geri ödeme, çarşamba günleri geçerli oluyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için, üyelerin en az 50 TL para yatırmaları gerekiyor. Ayrıca para yatırma işlemi, kampanya dönemi içerisinde yapılmalıdır.

Gerçekleştirilen para yatırma işleminin ardından, tombala oyununda elde edilen zararın hesabına yansıtılması beklenir. Hesaba yansıtılan zarar, %15 oranında geri ödeme olarak iade edilir.

Nasıl Alınır?

Kampanyandan yararlanmak için, ilk olarak Tipobet hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra para yatırma işlemi gerçekleştirdiğinizde, tombala oynamaya başlayabilirsiniz. Kampanya dönemi içerisinde, tombala oyununda zarar eden üyeler, %15 oranındaki geri ödeme bonusundan faydalanabilirler.

Nasıl Kullanılır?

Geri ödeme bonusu, tombala oyununda elde edilen zararın belirli bir kısmının üyelere geri ödemesi olarak sunuluyor. Geri ödeme bonusu hesabınıza yansıdığında, Tombala oyununda kaybettiğiniz tutarın %15’i hesabınıza geri yatırılmış olur. Bu işlem, çarşamba günleri gerçekleştiriliyor.

Özetle, Tipobet tombala oyunu için düzenleyen %15 Discount Bonus kampanyası oldukça avantajlıdır. Kampanyadan yararlanmak için, üyelerin firmanın hizmetlerinden yararlandıkları Tipobet platformunda kayıtlı olmaları gerekir. Ayrıca, her çarşamba oynanan tombala oyunlarında zarar eden üyeler için bu kampanya geçerlidir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi, Tipobet web sitesinde yer alıyor.

Aslan Kuraltepe
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir