Palacebet Arkadaşını Davet Et Bonusu

Palacebet sitesinde yayınlanan Palacebet Arkadaşını Davet Et Bonusu ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HEMEN BONUSU AL


Palacebet Arkadaşını Davet Et Bonusu Şartları

Palacebet Arkadaşını Davet Et Bonusu, Palacebet’in yeni üyeler kazandırmak amacıyla oluşturduğu bir promosyon kampanyasıdır. Bu promosyon kampanyasından yararlanmak isteyenler için işte detaylar;

Palacebet Arkadaşını Davet Et Bonusu Şartları

Palacebet Arkadaşını Davet Et Bonusu, promosyon kampanyalar arasında yer alan bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların aşağıdaki şartları sağlaması gerekmektedir;

1. Palacebet hesabınızın olması gerekmektedir. Henüz hesabınız bulunmuyorsa üyelik işlemlerini tamamlamanız gerekmekte.

2. Palacebet Arkadaşını Davet Et Bonusu’dan yararlanabilmek için en az 5 arkadaşınızın Palacebet hesabına kayıt olması gerekmekte.

3. Arkadaşlarınızın her biri için Palacebet firmasına en az 200 TL para yatırarak bonus alabilirsiniz.

4. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların, Palacebet hesaplarından Davet Et Bonusu talebinde bulunmaları gerekmektedir.

Nasıl Alınır?

Palacebet hesabınız varsa ve kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, İlk olarak üst menüde bulunan “Promosyonlar” bölümüne tıklayarak “Davet Et Bonusu” isimli kampanyayı seçin.

Karşınıza çıkan sayfada; “Davet etmek istediğiniz arkadaşlarınızın mail adreslerini girin, böylece davetiyeleri mail adreslerine gönderin.” yazan bölümü doldurarak, arkadaşlarınıza davetiyeler gönderin. Bu davetiyelerde yer alan linkler aracılığıyla arkadaşlarınızın Palacebet hesaplarına kaydolmaları sağlayabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Davet ettiğiniz arkadaşlarınız kayıt olduklarında hesaplarına para yatırarak bonus kampanyasından yararlanabilirler. Bonusu kullanmak için;

1. Bonusu talep etmek için Palacebet hesabınıza giriş yaptıktan sonra, “Promosyonlar” bölümüne tıklayın.

2. Burada bonus kampanyasını seçin ve “Bonus Talep Et” butonuna tıklayın.

3. Bonus kampanyası sayfasına yönlendirildiğinizde talep etmek istediğiniz bonusu seçin ve “Bonusu Talep Et” butonuna tıklayın.

Sonuç olarak, Palacebet Arkadaşını Davet Et Bonusu ile arkadaşlarınızın kazanması sizi de kazançlı çıkacak bir promosyon kampanyası. Yapmanız gereken tek şey davetiyeleri arkadaşlarınıza göndermek ve sektörün önde gelen bahis siteleri arasında yer alan Palacebet’in sunduğu avantajlardan yararlanmak.

Aslan Kuraltepe
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir