Ajaxbet 30 QR ve Cepbank Yatırım Bonusu

Ajaxbet sitesinde yayınlanan Ajaxbet %30 QR ve Cepbank Yatırım Bonusu ile ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HEMEN BONUSU AL


Ajaxbet %30 QR ve Cepbank Yatırım Bonusu Şartları

Ajaxbet, oyuncularına verdiği promosyonlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Firmanın son kampanyası ise %30 QR ve Cepbank Yatırım Bonusu oldu. Bu kampanyadan yararlanarak, oyuncular daha fazla kazanç elde edebilir.

Kampanya Şartları

Ajaxbet QR ve Cepbank Yatırım Bonusu kampanyasına özel olarak yapacağınız yatırımlarda, %30 bonus kazanabilirsiniz. Kampanya detayları şu şekildedir:

– Promosyon yalnızca Cepbank ya da QR kodu ile yatırım yapacak kullanıcılara özeldir.
– Yatırım yapılacak tutar en az 50 TL olmalıdır.
– Yatırım işlemi sonrasında, canlı destek hattındaki müşteri temsilcilerine promosyon talebinizi iletmelisiniz.
– Tek seferde yapılacak yatırım işlemleri için promosyon hakkınızı kullanabilirsiniz.
– Promosyon tutarınızın maksimum sınırı 500 TL’dir.

Bu şartlar dahilinde kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Eğer yatırım işlemlerinizi Cepbank ya da QR kodu üzerinden gerçekleştiriyorsanız, bu kampanyayı kesinlikle kaçırmayın.

Nasıl Alınır?

Ajaxbet QR ve Cepbank Yatırım Bonusu’sundan yararlanmak için öncelikle hesabınızda bir bakiye olması gerekiyor. Bu bakiye ile Cepbank ya da QR kodu üzerinden yatırım yaparak, promosyon hakkınızı elde edebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Yatırım işleminizi tamamladıktan sonra, canlı destek hattındaki müşteri temsilcilerine kampanya talebinizi iletebilirsiniz. Promosyonunuz hesabınıza eklenirken, bir bonus kodu da size verilecektir. Bu kodu kullanarak, promosyonunuzu dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bonus kodunu, hesabınıza giriş yaptıktan sonra sayfanın üstündeki “Promosyonlarım” bölümünden de görüntüleyebilirsiniz.

Ajaxbet’teki QR ve Cepbank Yatırım Bonusu kampanyasından yararlandığınızda, daha fazla bahis oynama fırsatınız olacak. Promosyonunuzu en iyi şekilde kullanarak, daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Aslan Kuraltepe
Latest posts by Aslan Kuraltepe (see all)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir